Keanu Reeves BRZRKR İle Netflix’e Geliyor

BOOM! Studios’un yayınladığı, Keanu Reeves ‘in bizzat kendisinin yazmış olduğu BRZRKR çizgi romanının hakları Netflix tarafından satın alındı. Reeves’in yapımcılığını üstlenmesinin yanı sıra başrolünde de yer alacağı bir filmin ardından hikaye anime serisi ile devam edecek. Reeves animede de seslendirme kadrosunda yer alacak.

BRZRKR’in hikayesi Keanu Reeves ‘e ait. Reeves çizgi romanı Matt Kindt ile birlikte yazmıştı. Toplamda 12 sayıdan oluşan çizgi romanın ilki 3 Mart’ta yayınlanmış ve iyi bir satış rakamı yakalamıştı.

Sadece “B” olarak bilinen, yarı insan-yarı Tanrı olan, ölümsüz bir savaşçının 80.000 yıllık savaşını konu edinir BRZRKR. Karakter bu yüzyıllar süren savaşında neredeyse kendi akıl sağlığını dahi feda etmiştir. Yüzyıllar boyunca dünyada oradan oraya savrulduktan sonra B, A.B.D. hükümeti için çalışmaya başlamıştır. Normal insanların girmeyi göze alamayacağı savaşlara girmektedir. Karşılığında ise kendi varoluşunun sebebini ve bunu nasıl sona erdireceğini öğrenecektir.

Netflix’e gelecek olan anime serisi ile çizgi roman evreni daha da genişletilecek ve hikayenin bambaşka yönlerini göreceğiz.

Reeves bunun yanı sıra şu sıralar Matrix 4’ün çekimlerini bitirmekle ve John Wick 4 için sete çıkmaya hazırlanmakla meşgul. Bekleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir